32 Urodziny Śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

2012-07-19 15:00

Zbliża się 32 rocznica podpisania Porozumienia Jastrzębskiego i Porozumienia Katowickiego, czyli urodziny śląsko-dąbrowskiej Solidarności. Regionalne obchody rocznicy odbędą się w Jastrzębiu Zdroju 3 i 8 września.

3 września (w godzinach popołudniowych) pod pomnikiem Porozumienia Jastrzębskiego przy kopalni Zofiówka (d. Manifest Lipcowy) zostanie odprawiona msza polowa pod przewodnictwem metropolity górnośląskiego abp. Wiktora Skworca. Nie będzie przemówień, nie będzie defilady VIP-ów. Po prostu po mszy złożymy kwiaty pod pomnikiem. Bardzo serdecznie zapraszamy na tą mszę zarówno poczty sztandarowe jak i członków naszego związku.

Natomiast 8 września będziemy świętować 32. Urodziny naszego związku na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu. Z tej okazji organizujemy tam piknik i koncert.

Podczas imprezy wystąpią m.in. The Blues Experience, Kabaret Młodych Panów oraz Dżem.  Początek pikniku o godz. 16.00, o godz. 17.00 rozpocznie się występ kabaretu, następnie zagra The Blues Experience, potem odbędzie się konkurs, a w finale o godz. 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Dżem.

Komisje zakładowe, które chcą kupić karnety z bonami gastronomicznymi i kuponem konkursowym dla swoich członków, proszone są o kontakt z biurem administracyjnym Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność, tel 32 352 84 25wew. 199 i 103, email: administracja@solidarnosckatowice.pl

Wszelkich informacji dotyczących kwestii transportu udzielają pracownicy biur terenowych.

Bardzo serdecznie zapraszamy!!!


© 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone. Damian Piegza.